Sacro Expo 2013

MIĘDZYNARODOWE TARGI BUDOWNICTWA I WYPOSAŻENIA KOŚCIOŁÓW, SZTUKI SAKRALNEJ I DEWOCJONALIÓW 2013r.

Podczas targów nasze produkty KOMUNIKANTY , HOSTIE oraz OPŁATKI WIGILIJNE cieszyły się dużym zainteresowaniem,a szczególnie zaś wino mszalne likierowe SANTA MESSA LOMBARDO z Sycylii w pięknym bursztynowym kolorze, a także HOSTIA MSZALNA TRADYCYJNA, która brała udział w konkursie Sacro Expo 2013.

Nowa Hostia tradycyjna wykonana ręcznie z mąki pszennej i wody, w pięknie wygrawerowanych matrycach weneckich w stylu retro, z dawnych historycznych lat. Każda hostia ma inny niepowtarzalny ornament. Produkt jest odpowiedzią na wrażliwość Klientów na artyzm sakralny. Jest alternatywą dla nowoczesnych hostii, popularnych w Polsce....Hostie te są w ciągłej sprzedaży w naszej piekarni od lutego tego roku. Nasze stoisko podczas targów gościło wielu czcigodnych gości z Polski, a także ze Słowacji, Australii, Brazylii, Chorwacji, Litwy, Grecji, Włoch oraz Słoweni. Serdecznie wszystkich pozdrawiamy i dziękujemy za ciepłe słowa uznania.

DOSTAWA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI
516 515 915
Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych
potwierdza zgodność jakościową naszych produktów z wymogami
Komisji ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów Konferencji Episkopatu Polski.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO
SKLEPU INTERNETOWEGO

Oferujemy bardzo szeroki asortyment. U nas możesz zakupić pieczywo eucharystyczne i opłatki, artykuły liturgiczne, dewocjonalia, książki, naczynia liturgiczne i wiele więcej.

PRZEJDŹ DO SKLEPU